تبادل لینک با الگوریتم جدید گوگل !! همان طور که میدانید الگوریتم گوگل تغییر بسیار زیادی کرده است و نتیجه جستجو ها تغییر اساسی کرده . پس باید تبادل لینک هدفمند داشته باشید . تبادل لینک 118 دات کام با الگوریتم جدید گوگل سازگار است سایت اول تبادل لینک ایران سایت لینک 118 می باشد که دارای پیج رنک 4 است و بعد از 5 دقیقه سای و وبلاگ شما را در گوگل ایندکس می کند . همین حالا در سایت اول ایران لینک وبلاگ خود را ثبت کنید تا بازدیدتان بسیار بسیار زیاد شود.

 

تصویر سایت اول تبادل لینک ایران

 

سایت تبادل لینک ایران

 

آدرس www.link118.comشاید از خودتان می پرسید چرا باید تبادل لینک کنیم ؟ تبادل لینک روی وبلاگ ما چه کاری انجام می دهد . تبادل لینک نام عبارتی است که اصولا در بین صاحبان وبسایت و وبلاگ رایج است . در تبادل لینک صاحبان وبسایت و یا وبلاگ جهت افزایش بازدیدکنندگان صفحه ی اینترنتی خود ، از یکدیگر درخواست درج آدرس اینترنتی وبسایت و یا وبلاگ خود در صفحه ی اینترنتی هم مینمایند . این عمل موجب افزایش امتیاز آنان در موتورهای جستجو نیز می باشد . نوع دیگر تبادل لینک نام آن تبادل لینک اتوماتیک میباشد ، تبادل لینک در این نوع تبادل وبمسترها درخواستی را جهت تبادل لینک از یکدیگر انجام نمی دهند و تنها با انجام مراحلی به صورت اتوماتیک تبادل لینک انجام می شود  یکی از شیوه های موثر افزایش بازدید و افزایش رتبه در موتورهای جستجوگر برای وب سایت ها و وبلاگ ها  استفاده از تبادل لینک با سایر سایت ها می باشد   یکی از مهمترین مسایلی که در هنگام تبادل لینک قابل توجه است پیج رنک سایت لینک دهنده است سایت لینک 118 بهترین و موثر ترین سایت تبادل لینک ایران می باشد .

 

چرا باید تبادل لینک کنیم؟

 

www.link118.com

 

بهترین سایت تبادل لینک ایران

 

 

 

آموزش تصویری تبادل لینک کردن

آموزش تصویری برای تبادل لینک را در زیر می توانید ببینید . برای کسی اطلاعات بیشتر و آموزش صحیح تبادل لینک می توانید به سایت های زیر این عکس نیز مراجعه نمایید.

 

آموزش تصویری تبادل لینک

 

آموزش تصویری تبادل لینک

آموزش تصویری تبادل لینک

آموزش تصویری تبادل لینک

 

هر چه بیشتر تبادل لینک کنید بازدیدتان بیشتر می شود

حتما با سایت لینک 118 تبادل لینک کنید